VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

Vizyonumuz

Lucas Cosmetic, ulusal ve uluslararası kozmetik pazarında etkinliğini ve verimliliğini artırarak, uzmanlık alanında üretim ve pazarlama ağını geliştirerek, kozmetik sektörünün öncülüğünü Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Lucas Cosmetic, Türkiye’deki güzellik salonları ve kliniklerin kaliteli ve sağlıklı ürün ihtiyacını karşılamaktadır. Lucas Cosmetic, Türkiye’de kaliteli hizmet ihtiyacını karşılayarak, bilgi ve birikimini paylaşmaktadır.

PRENSİPLERİMİZ

Doğal ve Bitkisel

Lucas Cosmetic, kurumsal odağının temelini oluşturan doğallığı ve bitkiselliği ilke edindi. Bu ilkesi doğrultusunda insan sağlığına dost, bitkisel ve doğal ürünler geliştiriyor ve her zaman daha iyisini sunmak üzere bu alanda yatırımlar yapıyor.

Odağımızda Sağlık Var

İnsan odaklı çalışıyor, tüketici ihtiyaçlarını derinlemesine değerlendiriyor, anlıyor ve izliyoruz. Ürünlerimizin insan sağlığına dost olması gerektiğine inanıyor ve bu konuda sürdürülebilir politikalar izliyoruz. İnsan değerinin farkındayız.

Hassasiyetle Araştırıyoruz

Hassasiyetle gerçekleştirdiğimiz bilimsel araştırmalarımız sonucunda en doğru ve en güvenilir ürünü geliştirebilmek için çok çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz tüm doğal ürünleri profesyonel ortamda araştırıyor, deney ve gözlem prensibini benimseyerek üretim sürecinin tamamını izliyor ve kontrol ediyoruz. Ürün tüketiciye ulaşmadan önce ürünün insan cildine uygun olduğundan emin olmak istiyoruz.

Uzmanlarla Geliştiriyoruz

Doğal ve bitkisel, en güvenilir, en etkili ürünleri geliştirebilmek üzere konusunda uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Yerli ve yabancı uzman kadromuz ile Ar-Ge faaliyetlerini yürütüyor ve bu alanda yatırım yapıyoruz. En iyi ürünlerin arkasında başarılı bir uzman kadro olduğuna inanıyor ve ekibimize güveniyoruz.

Çevre Konusunda Hassasız

Doğayı seviyor korunması gerektiğine inanıyoruz. Çevreye duyarlı, sürdürülebilir bir politika anlayışını benimseyen kurum vizyonumuz kimyasaldan uzak, tabii ve bitkisel ürünler geliştiriyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğumuzun farkındayız ve üretim sürecinin tamamında mümkün olduğunca az karbon salınımına izin veriyoruz. Geliştirdiğimiz ürünlerin çevresel etkilerini değerlendiriyor ve diğer tüm canlılarla aynı gezegende yaşadığımızı biliyoruz.

İşletmenizin ihtiyaçlarını birlikte belirleyelim!

Demolarımızı İnceleyin, Deneyin ve Yenilikçi Çözümlerle Tanışın…

İLETİŞİM